Lídra soutěže Miřetice o body neobraly

02.06.2022

Na půdě prvního celku tabulky Jevan se miřetickým nepodařilo navázat na dobrý výkon z minulého kola. Po vlažném výkonu a několika neproměněných šancích prohráli 3:0.

Jevany - Miřetice 3:0 (3:0)

Miřetičtí nevstoupili do utkání vůbec dobře, když již po osmi minutách hry inkasovali branku. Po odvráceném rohovém kopu se k míči dostal Bečvařík a díky teči poslal domácí do vedení. Následně se hra vyrovnala, ale hosté se nemohli dostat na dostřel soupeřovi branky. Na druhé straně přišla pro miřetické rána po souboji Přitasila s Popelkou. K údivu všech rozhodčí nařídil pokutový kop, který proměnil Chroust. Před poločasem ještě navýšil vedení Popelka.

Ve druhém poločase si miřetičtí vypracovali několik brankových příležitostí, ale žádnou nedokázali přetavit v gól. Přitasil trefil tvrdou ránou břevno, Brožík udělal gólmanovi až příliš dlouhou kličku. Jevany se v závěru dostávaly do otevřené obrany, ale další branku již nepřidaly. Utkání tak skončilo výhrou 3:0 pro domácí.

Jevany - Miřetice 3:0 (3:0). Branky: 8. Bečvařík, 32. Chroust, 39. Popelka. Karty: ŽK 1:1. Rozhodčí: Asník - Hájek, Špicl. Diváků: 120.

Miřetice: Fialka - Brýl, Blažek, Čáp, Zajíc - Turek (73. Kočí), Moudrý, Brožík (73. Cacák), Přitasil J. - Rybařík, Přitasil V. Trenér: Naňák Petr.