Miřetice podlehly Vyžlovce nejtěsnějším rozdílem

28.10.2019

Vyžlovka - Miřetice odehrály vyrovnané utkání ve Vyžlovce. Na gól se čekalo téměř sedmdesát minut a s přibývajícími minutami bylo stále jasnější, že kdo se trefí první, zřejmě rozhodne o vítězi. To se bohužel pro Miřetice podařilo domácímu Plandorovi a Vyžlovka tak slaví výhru 1:0.

archivní foto, Jakub Jandák
archivní foto, Jakub Jandák

Vyžlovka - Miřetice 1:0 (0:0)

Utkání nabídlo od prvních minut rychlý kombinační fotbal s několika šancemi na obou stranách. Miřetice měly v prvním poločase problémy s odkopem, a tak si párkrát zadělaly na problém samy. Naštěstí je dvakrát zachránila branková konstrukce. Nejprve hlavičkovali domácí do břevna, o pár minut později po závaru ve vápně vyplavala střela na tyč. Hosté se snažili hrát přes rychlého Rybaříka, ale s jeho pokusy si dokázala domácí obrana ve spolupráci s brankářem poradit.

Druhý poločas pokračoval v podobném duchu. Ze začátku měli více ze hry hosté, ale šance v branku nepřetavili. Největší šanci hostů měl Jenšík, jehož střela se odrazila od tyče do druhé tyče a zpět do náruče gólmana. V 69. minutě pak přišel jediný gól utkání, kdy si dlouhý centr našel domácí Plandor a nedal Fialkovi šanci. Hosté měli ještě šanci v závěru utkání vyrovnat, ale Rybařík ze slibné pozice netrefil míč ideálně. Domácí Vyžlovka tak slaví výhru 1:0.

Vyžlovka - Miřetice 1:0 (0:0). Branky: 69. Plandor. Rozhodčí: Hes - Stumpf, Polák. Diváků: 80.

Miřetice: Fialka - Blažek, Nebřenský, Čáp K., Přitasil - Turek (62. Jantač), Moudrý, Kabát, Brýl - Rybařík, Jenšík (79. Klenot). Trenér Petr Naňák.