Miřetice si proti Senohrabům otevřely střelnici

02.06.2022

Po nepovedeném utkání v Jevanech si domácí Miřetice vyšláply na poslední celek tabulky Senohraby. Po suverénním výkonu a jedenácti vstřelených brankách si tak definitivně zajistili záchranu v soutěži pro příští ročník. Kanonýr Rybařík vsítil v utkání šest branek.

Miřetice - Senohraby 11:3 (5:1)

O průběhu utkání napověděla hned první minuta, kdy senohrabské obraně utekl rychlonohý Rybařík a ještě přes Herwiga předložil Moudrému. Ten jistou ranou poslal domácí do rychlého vedení. Ve dvanácté minutě otevřel svůj střelecký účet Rybařík, který se v utkání zastavil na čísle šest. Hosté se dočkali před poločasem snížení Dočkalem, který si přehodil brankáře Fialku a zakončoval do opuštěné branky. Poločasový stav na 5:1 završil domácí Rybařík.

Střelecký apetit si domácí přenesli i do druhého poločasu. V 53. minutě se k nařízenému pokutovému kopu postavil střídající Cacák a nemýlil se. Postupně se ještě trefil třikrát Rybařík a dvakrát Kočí. Domácí ještě korigovali z rohového kopu hlavičkou Moravce a přesnou střelou Konečného.

Miřetice - Senohraby 11:3 (5:1). Branky: 1. Moudrý, 12., 28., 42., 56., 59. a 82. Rybařík, 21. Přitasil V., 53. Cacák, 70. a 72. Kočí - 40. Dočkal, 65. Moravec, 87. Konečný. Karty: ŽK 0:0. Rozhodčí: Klápa - Budil, Šíma. Diváků: 22.

Miřetice: Fialka - Brýl, Blažek, Čáp, Zajíc - Brožík (46. Turek), Moudrý (46. Přitasil J.), Přitasil V. (82. Kamarýt L.), Kočí - Herwig (46. Cacák), Rybařík. Trenér: Naňák Petr.