Miřetické áčko si poradilo se suchdolskou Družbou

31.10.2021

O víkendu přivítaly Miřetice na posledním podzimním domácím utkání poslední celek tabulky Suchdol. Miřetice bojující o čtvrtou pozici nedopustily blamáž a po vítězství 5:1 berou tři body. Již po druhé za sebou se domácím podařilo vstřelit soupeři pět branek.

Miřetice - Suchdol 5:1 (2:1)

Ačkoliv Suchdol letos neboduje a krčí na samotném chvostu tabulky, k její smůle prohrála několik zápasů o jedinou branku s kvalitními soupeři. Miřetičtí tak vstoupili do utkání s úmyslem co nejrychleji rozhodnout. A úvodní minuty byly opravdu dobré. Hned ve druhé minutě se prosadil Přitasil, ale gól nebyl uznán pro ofsajd. Ve čtvrté minutě se dlouhého autu zmocnil Cacák a gólové radosti domácích již nic nebránilo. Domácí se pak úvodní dominancí a rychlým vedením uspokojili a nepochopitelně přestali hrát. Ale úplně samo se neporazí ani béčko Karhule. A tak přišel trest v podobě vyrovnání hostujícím Semrádem. Po zbytek poločasu měli více ze hry hosté, ale vyloženou šanci si nevytvořili. Před poločasem se naopak prosadili domácí. Nejdříve vyslal tvrdý projektil Brýl, který brankář ještě vyrazil, ale na Josefa Přitasila byl již krátký - 2:1.

Do druhého poločasu nastoupili domácí o trochu aktivněji. Po deseti minutách pak navýšili vedení po rohovém kopu, když se hlavou trefil Zajíc. Hostům začali postupně docházet síly a domácí si vytvářeli stále více příležitostí. Nejprve v nájezdu Rybařík selhal, ale v 72. minutě byl již úspěšný a zvyšoval na 4:1. O pár minut později konečnou výhru 5:1 zpečetil střídající Jenšík, jenž po rohovém kopu zakončoval na zadní tyči.

Miřetice - Suchdol 5:1 (2:1). Branky: 4. Cacák, 42. Přitasil J., 55. Zajíc, 72. Rybařík, 80. Jenšík -24. Semrád. Karty: ŽK 0:3. Rozhodčí: Dvořák - Mižič, Obrajtr. Diváků: 60.

Miřetice: Fialka - Brýl, Seidl (75. Jenšík), Čáp K., Zajíc - Brožík, Moudrý, Přitasil V., Přitasil J. (72. Jandák) - Rybařík, Cacák (63. Turek). Trenér: Naňák Petr.