Miřetický Cacák se blýskl hattrickem

18.10.2021

V desátém kole zajíždělo áčko do Senohrab. Před zápasem muselo řešit problém absence šesti hráčů, a tak museli zaskočit hráči béčka, jež se role zhostili na výbornou. Po srdnatém výkonu a hattricku Cacáka si miřetičtí odvezli všechny body za výhru 4:1

Senohraby - Miřetice 1:4 (1:2)

Miřetickým se povedl vstup do utkání. Přímočarou hrou se hosté dostávali na dostřel soupeřovi brány, ale rány Jandáka i Cacáka jen těsně míjely tyč. Ve 23. minutě se ale již radovali z gólu, když Cacák tečoval Turkův centr za gólmanova záda. Domácí zatápěli miřetické obraně především po pravé straně přes Moravce, ale stoperská dvojice stačila vše hasit. Bohužel pro miřetické došlo po půlhodině hry k nedorozumění Přitasila s Fialkou a domácí vyrovnali darovaným gólem. Hosté si však těsně před poločasem vzali vedení zpět na svou stranu. Brožík si skvěle poradil s obráncem a následný centr uklízel do brány Cacák.

Ve druhém poločase byla již postupně znát únava. Herní převahu přebírali domácí, ale chyběla jim finální přihrávka. V 6O. minutě orazítkovali tyč, ale to byla asi nejvážnější situace. Senohrabští sice vyslali několik střeleckých pokusů, ale buď šly přímo na Fialku nebo úplně minuly cíl. Na druhé straně odpor zlomil Cacák. Nepovedeným centrem nebo skvělým přehledem a kopací technikou přehodil brankáře Burceva a završil tak svůj Hattrick. Vítězství Miřetic korunoval v 94. minutě Kočí, pro nějž to byl první přesný zásah v dresu miřetického áčka.

Senohraby - Miřetice 1:4 (1:2). Branky: 32. Konečný - 23., 45. a 76. Cacák, 94. Kočí. Karty: ŽK 3:0. Rozhodčí: Kubečka - Nehasil, Kurka. Diváků: 80.

Miřetice: Fialka - Brýl, Kučera, Seidl, Přitasil J. - Turek (53. Moudrý T.), Jandák, Přitasil V., Brožík, Kočí - Cacák. Trenér: Naňák Petr.