Miřetickým zazpíval v Kunicích kanár

08.05.2022

Oslabený tým Miřetic, jemuž chybělo do utkání hned šest hráčů, schytalo v Kunicích debakl v poměru 6:0. Ačkoliv byli domácí celý zápas dominantní, miřetické může krutý výsledek mrzet, protože většina branek byla dosti laciná.

Kunice - Miřetice 6:0 (2:0)

S obrannou taktikou nastoupili hráči Miřetic k utkání v Kunicích. Domácím v úvodu dělalo problémy překonat obranný val hostů, ale recept našli v 29. minutě. Po centru se hlavou prosadil osamocený veterán Zderadička a poslal svůj tým do vedení. O pár minut později po narážečce zvyšoval Al Obaid. Miřetičtí hrozili z ojedinělých rychlých brejků, ale příležitosti nevyřešili s potřebným klidem. Trestňák z hranice šestnáctky zase dobře vykryl domácí brankář. Kuničtí si tak do druhého poločasu vypracovali dvoubrankový náskok.

Hned v úvodu druhé půle domácí odmítli "Csaplárovu past", když hlavou prostřelil Janků miřetického Fialku. S tříbrankovým náskokem si domácí náležitě užívali míče a svého soupeře výrazně přehrávali. Výsledek nemusel být tak krutý, kdyby miřetičtí nepředvedli hororovou dvouminutovku v závěru utkání, kdy kunickým doslova darovali další tři branky. Postupně se trefili Lutovský, Skála a znovu Lutovský.

Kunice - Miřetice 6:0 (2:0). Branky: 29. Zderadička, 36. Al Obaid, 48. Janků, 78. Lutovský, 79. Skála, 80. Lutovský Karty: ŽK 1:1. Rozhodčí: Pipek - Hoffmann, Kratochvíl. Diváků: 40.

Miřetice: Fialka - Brýl, Blažek, Čáp, Zajíc - Turek, Moudrý, Kočí, Přitasil V., Přitasil J. - Moravec. Trenér: Naňák Petr.