S Úvaly se áčko rozešlo smírně

16.05.2022

O víkendu miřetické áčko přivítalo na svém hřišti kvalitního soupeře aspirujícího na postup, SK Úvaly. Po dobrém úvodu domácích a štěstí v závěru utkání se soupeři podělili o body za remízu 1:1. Stejným výsledkem dopadl i podzimní duel v Úvalech.

Miřetice - Úvaly 1:1 (0:0)

Domácí vstoupili do utkání aktivně a odměnou jim byly vyhrané souboje a územní převaha. Po pár minutách si miřetičtí vypracovaly obrovskou brankovou příležitost, Přitasil sklepl Pidhurskyimu, ten ale z dobré pozice přestřelil. Kočího z úhlu zase vychytal brankář Řemínek. Blízko gólu byli domácí také po dlouhém autu, ale hostující obraně se podařilo vykopnout míč z hranice brankové čáry. Na druhé straně se dostal po rohovém kopu k hlavičce úvalský Hološko, ale Fialka byl pozorný. První poločas se tak diváci gólu nedočkali.

Ve druhém poločase domácí pokračovali v aktivitě. Po pěti minutách se dočkali branky, když Josef Přitasil prodlužoval dlouhý aut za záda Řemínka. Miřetičtí mohli vedení ještě navýšit, ale na pěkné střely Turka a Pidhurskyiho se úvalský brankář vytáhl. Postupem času se dostávali více do hry hosté a vytvořili velký tlak. Vyrovnání přišlo po přízemní ráně Kluga, kterou domácí Fialka trochu podcenil. V zápětí mohli hosté hned převážit misky vah na svou stranu z pokutového kopu, ale exekutor jen rozezvonil tyč. Další obrovské šance Hološka kryl již jistý Fialka, a v největší šanci utkání stejný hráč poslal míč místo do odkryté brány do přilehlého lesa. Blokovaná střela pak ještě jednou rozeznila Fialkovu tyč. Ačkoliv si miřetičtí vytvořili několik příležitostí, v závěru utkání byli pod velkým tlakem a s bodem za remízu 1:1 mohou být spokojení.

Miřetice - Úvaly 1:1 (0:0). Branky: 50. Přitasil J. - 74. Klug. Karty: ŽK 0:0. Rozhodčí: Bydlák - Kratochvíl, Kocman. Diváků: 56.

Miřetice: Fialka - Brýl, Blažek, Čáp, Martínek - Turek (70. Lalouček), Moudrý, Pidhurskyi, Přitasil J. - Kočí (90. Novák), Přitasil V. Trenér: Naňák Petr.