V Jílovém áčko padlo

07.04.2022

Miřetické áčko o minulém víkendu zajíždělo do vzdáleného Jílové u Prahy. Ačkoliv panovalo téměř zimní počasí, hrací plocha byla připravená na takové úrovni, kterou letos nevídáme ani na ligových trávnících. Jílové strhlo utkání na svou stranu díky dvěma slepeným gólům po poločasové přestávce.

Jílové - Miřetice 4:1 (1:1)

Domácí hráči vstoupili do utkání velice aktivně a snažili se na svého soupeře takříkajíc vlétnout. Poměrně rychle se také dostali do vedení, když chytře zakončoval Cienciala. Miřetičtí se vpředu spoléhali na útočné duo Rybařík - Cacák, které překonávalo domácí obranu. Vyrovnání se dočkali v 18. minutě. Hbitý Rybařík se obtočil okolo domácího stopera a efektivně překonal brankáře Petáka. Rybařík i nadále činil domácím obráncům velké problémy a trenér tak o poločasové přestávce přistoupil ke stažení stopera Malknechta, jenž hrál již s karetním vykřičníkem. To se pro domácí nakonec ukázalo jako dobrý tah.

Druhý poločas byl v režii domácích. Po pětapadesáti minutách se po odvráceném rohu a následném centru dostal k míči osamocený Jankele a s přehledem strhl vedení na svou stranu. O pár minut později si miřetický Novák sice poradil s tvrdou ránou, bohužel na dorážku Šabackého již nestačil. Na konečných 4:1 završil skóre Čmelík po rohovém kopu. V závěru utkání domácí větrali miřetickou obranu, ale žádnou z dalších šancí již neproměnili. Korigovat výsledek ještě mohl hostující Vojtěch Přitasil, ale jeho tvrdá rána z přímého kopu pouze rozezvonila tyč.

Jílové - Miřetice 4:1 (1:1). Branky: 10. Cianciala, 55. Jankele, 59. Šabacký, 75. Čmelík - 18. Rybařík. Karty: ŽK 3:1. Rozhodčí: Stehlík - Jarolímek, Husák. Diváků: 73.

Miřetice: Novák - Brýl, Blažek, Čáp, Zajíc - Turek (63. Brožík), Moudrý, Přitasil V., Přitasil J. - Rybařík, Cacák. Trenér: Naňák Petr.