Výhrou v Suchdole si miřetičtí upevnili 7. příčku

23.06.2022

Za horkého počasí vyrazili miřetičtí fotbalisté k poslednímu kolu sezóny do Suchdola. Proti již sestupivšímu soupeři mělo jít o formalitu, ale vinnou neproměněných šancí mohli hosté smutnit. Nakonec však utkání hraném spíše v pouťovém módu strhli na svou stranu, díky brance kanonýra Rybaříka. Třemi body si tak zajistili 7. příčku v tabulce se ziskem 40 bodů.

Suchdol - Miřetice 1:2 (0:1)

Do utkání vstoupili lépe hosté, ale především kvůli rozladěné mušce Turka neproměnili několik gólových příležitostí. Až ve 20. minutě přešel přes obranu rychlonohý Rybařík a před brankou našel Turka, který se konečně trefil. Vedením se miřetičtí uchlácholili a ubrali nohu z plynu. To mohli hosté záhy potrestat, ale krásný obstřel domácího hráče vytěsnila branková konstrukce. V polovině utkání hosté drželi nejtěsnější vedení.

Ve druhém poločase zůstali miřetičtí hlavami někde v chladnějším stínu stadionu. Domácí Kruliš totiž jednoduše prošel téměř přes celé hřiště a nedal šanci ani Fialkovi a přesným zakončením srovnal stav utkání. Miřetické obdržená branka probudila a hnali se za vítězstvím Bohužel koncovka nebyla vůbec přesná. Po více než hodině hry na sebe vzal odpovědnost kanonýr Rybařík, prošel tři obránce a krásnou střelou rozhodl o vítězství Miřetice.

Suchdol - Miřetice 1:2 (0:1). Branky: 47. Kruliš - 20. Turek, 64. Rybařík. Karty: ŽK 0:0. Rozhodčí: Trumpus - Bekešský, Pechar. Diváků: 24.

Miřetice: Fialka - Kamarýt L., Blažek, Čáp, Zajíc - Turek (81. Krejčí), Brožík, Přitasil V., Přitasil J. - Herwig (46. Cacák), Rybařík. Trenér: Naňák Petr.