Z Jílového jedeme s prázdnou

24.09.2020

Jílové - Miřetičtí zajížděli ke svému třetímu venkovnímu utkání do Jílového s cílem získat první venkovní body. To se po nepovedeném druhém poločase nepodařilo, navíc přišli o kapitána Kamarýta.

FC Jílové - TJ Sokol Miřetice 3:0

V prvním poločase se odehrávala hra především od vápna k vápnu. Ve 20. minutě došlo ke zranění Kamarýta, který při snaze zasáhnout míč ve vyložené šanci utrpěl svalové zranění, kterého nahradil na hřišti Jantač. Na obou stranách se v první poločase vyskytla jedna šance a obě se odehrály ve 39. minutě. Jako první měl šanci hostující Jandák, který nedokázal zpracovat míč na prsa a nakonec ani nezakončil. Prakticky z protiútoku se dostal do šance domácí Čmelík, který si poradil s vyběhnuvším brankářem Fialkou, 1:0.

Druhý poločas nepokračoval v podobném rytmu jako první, protože miřetičtí měli problémy s fyzičkou a na širokém hřišti Jílového nedokázali držet tempo s domácími. Nicméně domácí se dlouho nedostávali do vyložených šancích až podobně jako v první půli udeřili z brejku v 75. minutě. Za stavu 2:0 hosté absolutně rezignovali a mohli být rádi, že obdrželi již jen jednu branku a utkání skončilo výsledkem 3:0.

Branky: 39. Čmelík, 75. Keller, 83. Dvořáček Rozhodčí: Procházka - Mansour, Kurka Diváků: 50.

Miřetice: Fialka - Brýl, Kabát, Čáp ( 82.Klenot), Zajíc - Jandák, Moudrý, Müller, Kamarýt ( 24. Jantač), Přitasil - Jenšík ( 79. Lalouček)